English EN Turkish TR

Kalite

Taglilg Kalite

Firmamız, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için, sipariş aşamasından satış sonrasına kadar gerek duyulabilecek her türlü desteği vererek müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutmaktadır.

Kalite Kontrol sürecimiz, sürekli iyileştirmeyi hedef alarak giriş kalite kontrol prosesinden başlayarak ürünlerin sevkiyatına kadar olan tüm adımlarda detaylı olarak yürütülmektedir. Tüm hammaddelere, belirlenen kalite kontrol kriterleri doğrultusunda numune alma planını esas alınarak giriş kalite kontrol yapılmaktadır. Tedarik edilen hammaddelerde, RoHS ve REACH şartlarına uygunluk aranarak Avrupa mevzuatlarına uyum sağlanmaktadır.

Her üretim başlangıcında, kalite güvence departmanı tarafından seri üretim onayı verilmektedir. Aynı zamanda üretimdeki tüm proseslerimiz, kendi içlerinde denetlenecek şekilde hem üretim hem kalite tarafından çift gözle proses kontrole tabidir.

Müşteriye sevkiyat edilmeden önce, AQL (Acceptable Quality Level) seviyesine göre örneklenmekte ve müşteri gereklilikleri göz önüne alınarak parça son kontrole tabi tutulmaktadır.