English EN Turkish TR

Previous
Next

TAGLİG

TAGLIG; 2007’de başlayan ithalat sürecinin ardından 2016’de üretime geçmiş ve ülkemizin prestij projesi olan İstanbul Havalimanı başta olmak üzere THY, TRT, Türk Telekom, Sağlık Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü ve belediyeler gibi birçok kamu kurumu ve özel şirkete LED ekran üreten bir teknoloji merkezidir.

YERLİ ÜRETİM
0%
YENİ TEKNOLOJİ
0%

Bize Ulaşın

Taglig Faaliyet Alanlarımız

Elektronik Kart

Taglig Ailesi olarak; Fırın, Davlumbaz ve Buzdolabı kontrol modüllerini son teknoloji makinalar ile üretim bantlarımızda, sıkı denetim altında üretiyoruz.

Led Ekran Üretimi

Taglig Ailesi Olarak;Türkiyenin İlk ve Tek Led Ekran Üreticisi olarak Yerli ve Milli Üretim Seferberliği İçinde Olmanın Haklı Gururunu Yaşamaktayız.

Led Aydınlatma

Tasarımıyla son derece şık, kullanım kolaylığıyla fonksiyonel olan LED aydınlatma ürünlerimiz, LED Projektör, Sokak Aydınlatması ve Çubuk LED ürünlerinden oluşuyor.

DÜNYANIN MERKEZİNDE
YENİ TEKNOLOJİ MERKEZİ

TAGLİG

ÜRETİM TEKNOLOJİMİZ

Taglig Elektronik

Avrupa ve Asya’nın kesişme noktasında, Türkiye’de hayat bulan yeni bir teknoloji merkezi ve markası.İleri teknolojiyi en hızlı şekilde dünyaya ulaştırma hedefimiz ve teknoloji pazarlama alanındaki 12 yıllık tecrübemizle hayat bulan TAGLIG,%100 yerli sermaye ile tamamladığımız teknoloji merkezinde, Türkiye’nin ilk yerli LED ekranı olarak üretiliyor.

Türk mühendislerinin AR-GE çalışmalarıyla geliştirilen ve her biri kendi tasarımımız olan TAGLIG ürünleri, başta Avrupa olmak üzere, tüm dünyaya ileri teknolojik çözümler sunuyor yeni ekranlar açıyor.

DÜNYANIN MERKEZİNDE YENİ TEKNOLOJİ MERKEZİ

0
Proje
0
Led Ekran
0
Elektronik Parça
0
Uzman Personel